Bennex

Canon iR3025

Společnost Canon Europe, přední dodavatel technologií na digitální zpracování obrazu, uvádí na trh nová černobílá kancelářská multifunkční zařízení iR3025. Tato nová zařízení s funkcemi tisku, kopírování, skenování, odesílání a faxování jsou určena pro středně velké pracovní skupiny v malých až středně velkých organizacích a firmách.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna, barevný skener, telefax, inteligentní odesílání
  • kvalitní tisk s rozlišením 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • podpora oboustranného kopírování a tisku, možnost sešívání na výstupu
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • energeticky nenáročné zařízení s okamžitým startem
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Společnost Canon Europe rozšiřuje své portfolio kancelářských černobílých zařízení o nové multifunkční tiskárny (MFP), posilující přední postavení společnosti v segmentu černobílých tiskáren. Jedná se o zařízení iR3025/N, jež tisknou rychlostí 25 stran za minutu.

Využitím funkce oboustranného tisku, která je součástí standardní výbavy těchto zařízení, mohou organizace a podniky snížit spotřebu papíru až o 40 %, a tak šetřit své výdaje i životní prostředí. Fixační technologie on-demand také přispívá k úspoře nákladů a energie a kratší zahřívací doba umožňuje rychlý výstup prvního výtisku dokumentů. Zařízení iR3025/N splňuje požadavky směrnice RoHS Evropské unie, mají nízkou spotřebu energie a splňují požadavky mezinárodního programu Energy Star.

Jako podnikové komunikační terminály umožňují zařízení iR3025/N použití řešení i-send a eCopy, která zajišťují emailovou distribuci naskenovaných dokumentů na více míst určení. Takto lze dosáhnout zjednodušení podnikových pracovních procesů a omezení spotřeby papíru. Pomocí nástroje Canon iW Management Console (iWMC) pak správci mohou vykonávat centrální správu zařízení připojených na síť. Umožňuje dálkové ovládání nastavení zařízení, nalezení nových zařízení pomocí automatizovaných úkonů a odesílání chybových hlášení emailem ohledně nízkého množství toneru, zachycení papíru a potíží vyžadujících údržbu zařízení, aby mohly být rychle a snadno vyřešeny a prostoje byly minimální. Nová zařízení pomáhají firmám šetřit finanční prostředky pomocí integrovaných řešení, která zajišťují řízení a kontrolu využití zařízení. Software E-Maintenance zajišťuje neustálou údržbu a nejvyšší možnou produktivitu tiskáren a uniFLOW Output Manager umožňuje správcům kontrolu využití zařízení jednotlivými odděleními, a tím přesné sledování jejich výdajů.

Zabezpečený tisk se pro podniky stává stále důležitějším. iR3025/N nabízejí celou řadu volitelných funkcí zabezpečení, včetně zabezpečeného tisku, šifrování dat na pevném disku (HDD), zabraňující hackerům získat z pevného disku jakékoli informace, dále smazání dat z pevného disku a používání vodoznaků na přísně důvěrných dokumentech.

iR3025, duplexní jednotka ve standardu ... 39.900,- Kč bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz