Bennex

Canon MF7170i

Využijte ve své kanceláři inteligence a kompaktnosti tohoto přístroje. Tato multifunkce umí vytisknout oboustranně formát A3, stejně tak jej zkopírovat, naskenovat, uložit ve formátu PDF nebo odeslat emailem. Jako příslušenství lze dokoupit faxovou kartu. Práce s multifunkcí už nemůže být jednodušší.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna, barevný skener, telefax, inteligentní odesílání
  • kvalitní tisk s rozlišením 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • podpora oboustranného kopírování a tisku, možnost sešívání na výstupu
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • energeticky nenáročné zařízení s okamžitým startem
  • lehce vyměnitelný spotřební materiál
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Společnost Canon Europe, přední světový dodavatel technologií pro zpracování obrazu, oznámila rozšíření svého sortimentu černobílých inteligentních zařízení základní úrovně o nový produkt Canon MF7170i, čímž se snaží posílit své postavení na tomto trhu. Tiskárna je určena především pro tržní segment SOHO (malé a domácí kanceláře), ale může najít uplatnění i u malých a středních firem (tržní segment SME). Jedná se o zařízení šetřící pracovní prostor, která jsou dokladem zájmu společnosti Canon o výše uvedené tržní segmenty.

S tímto produktem usiluje Canon o položení základů pro konkurenceschopný sortiment černobílých kopírek pro tržní segment SOHO nabízející rozšířenou funkcionalitu tisku a faxování za příznivé ceny. Je to důkaz zájmu o tento trh, kde se Canon snaží nabízet pokročilé, efektivní a hospodárná zařízení za přijatelné ceny, která úsporným způsobem využívají prostoru v kanceláři a poskytují špičkový výstup při nízkém zatížení rozpočtu. Canon MF7170i je kompatibilní s rozsáhlou řadou softwarových řešení Canon pro správu dokumentů, zúčtovatelnost dokumentů a distribuci dokumentů. Patří sem například software Canon iW Document Manager (iWDM), iW Publishing Manager (iWPM) nebo servisní řešení Canon e-Maintenance, které automaticky odešle zprávu elektronické pošty servisnímu středisku, kdykoliv dojde k závadě na zařízení. Tím je doba výpadku zkrácena na minimum a zajištěna optimální údržba.

Nová zařízení jsou vyrobena z bezolovnatých materiálů, takže vyhovují nejnovějším normám a zákonům v oblasti recyklace odpadu a ochrany životního prostředí. Kromě toho je zařízení MF7170i šetrné k životnímu prostředí vzhledem k její nízké spotřebě elektrické energie. Zařízení rovněž vyhovuje normám programu International Energy Star.

MF7170i, podavač originálů, duplexní jednotka, podstolek ... 39.990,- Kč bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz