Bennex

Canon iR3300

Využijte ve své kanceláři nabídku řešení v kompaktním, cenově úsporném multifunkčním systému. Tato multifunkce umí tisknout oboustranně formát A3 v základu stroje, stejně tak jej zkopírovat, naskenovat, nebo odeslat faxem. Ve standardu jsou k dispozici dvě kazety různých formátů. Práce s multifunkcí je pohodlná a rychlá.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna, emailové schránky, telefax, duplex standardně
  • rychlý tisk s rozlišením až 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • podpora oboustranného kopírování a tisku, možnost sešívání na výstupu
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • energeticky nenáročné zařízení s okamžitým startem
  • lehce vyměnitelný spotřební materiál
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Při dnešním rychlém rozvoji sítí je výhodnější investovat do digitálního systému spíše než do jednoúčelových strojů. To platí zejména pro nový multifunkční systém Canon iR3300, který nabízí veškeré pohodlí kompaktního provedení, mimořádnou snadnost použití, zlepšenou produktivitu a ekonomický provoz. Se svojí modulární strukturou může být nakonfigurován pro kopírování, skenování, síťový tisk nebo faxování - buď jako kompletní multifunkční systém nebo mohou být jednotlivé funkce postupně přidávány s tím, jak porostou potřeby podniku.

Inovovaná architektura s jediným čipem umožňuje kopírovat nebo faxovat v době, kdy jednotka ještě tiskne, a optimalizovat tak výkonnost. V síťovém prostředí systém podporuje širokou nabídku kompletačních funkcí - s uživatelským rozhraním ovládaným prostřednictvím webu a s personalizovaným obrazovým serverem umožňujícím editovat a ukládat obrazy. Stroj Canon iR3300 je ideální pro použití v odděleních nebo jako centrální pracovní stanice pro celopodnikové zpracování dokumentů.

Nová zařízení jsou vyrobena z bezolovnatých materiálů, takže vyhovují nejnovějším normám a zákonům v oblasti recyklace odpadu a ochrany životního prostředí. Kromě toho je zařízení iR3300 šetrné k životnímu prostředí vzhledem k její nízké spotřebě elektrické energie. Zařízení rovněž vyhovuje normám programu International Energy Star.

iR3300, PS tisk, podavač originálů, duplex, aktivní podstolek, sorter sa sešíváním ... 59.990,- Kč bez dph pronájem výše uvedené sestavy ... 1.990,- Kč/měsíc bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz