Bennex

Canon iR3100CN

iR 3100C/CN je prvním síťovým zařízením MFP od společnosti Canon vybaveným funkcí inteligentních barev, která umožňuje černobílým tiskárnám/kopírkám nabízet plně kontrolovatelný barevný výstup podle potřeb uživatele, přičemž černobílý tisk je výchozí.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna, barevný skener, telefax, inteligentní odesílání
  • kvalitní barevný tisk s rozlišením 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • podpora oboustranného kopírování a tisku, možnost sešívání na výstupu
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • energeticky nenáročné zařízení s okamžitým startem
  • lehce vyměnitelný spotřební materiál
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Novou řadu tvoří zařízení, která jsou skutečnými kancelářskými nástroji nabízejícími tisk, skenování, kopírování, faxování (volitelné) a inteligentní odesílání (volitelné, umožňuje skenovat dokumenty přímo do souboru a odesílat je e-mailem). Jsou doplněna kompletní nabídkou kompletačních funkcí, např. tříděním, sešíváním, děrováním a sedlovým sešíváním. Po integrování zařízení do nového řešení Canon iWPublishing Manager mohou uživatelé efektivně slučovat a manipulovat s různými zprávami vytvořenými v různých aplikacích Windows a eliminovat tak kompletační funkce před tiskem na zařízení Canon. Proces je naprosto plynulý a efektivní a zajišťuje tisk konzistentních, profesionálně vyhlížejících dokumentů pohodlně od pracovního stolu nebo PC. .

Funkce inteligentních barev Zařízení iR 3100C/CN se liší od tradičních černobílých zařízení MFP tím, že obsahuje funkci inteligentních barev, která obsahuje plně kontrolovatelné automatické snímání barev (ACS). ACS inteligentně rozpoznává stránky dokumentu, které obsahují barevné prvky, např. grafy nebo text, a automaticky přepíná podle potřeby z výchozího černobílého režimu na barevný – bez zásahu uživatele. Nová koncepce černobílého tisku s funkcí inteligentních barev také umožňuje přesně kontrolovat náklady na tisk. Ceny nových zařízení budou jen o něco málo vyšší než jsou typické ceny černobílého hardwaru, nikoli tedy na úrovni drahých, barevných MFP – a účtování nákladů na barevný tisk podle skutečného tisku bude platit pouze pro ty stránky, které budou skutečně vytištěny barevně. Podniky budou moci podle potřeby aktivovat funkci ACS prostřednictvím správy ID společnosti Canon, což usnadní kontrolu použití barev a zajistí heslem chráněný přístup k barevnému tisku. Pouze zaměstnanci se specifickým oprávněním tak budou moci využívat funkce inteligentních barev. .

Ideální využití pro malé kanceláře První z nové řady černobílých zařízení MFP společnosti Canon s funkcí inteligentních barev, iR3100C/CN, tiskne rychlostí 31 stran za minutu (str./min) černobíle a 7 str./min v barvách. Nové zařízení je plně síťové a má 3 volitelné desky tiskárny, včetně unikátní tiskové jednotky Adobe Postscript Printer Unit. Zařízení iR 3100C/CN je určeno pro menší kanceláře a pracovní skupiny, kterým nabízí dokonalé barvy, kdykoli je potřebují, a černobílý výstupu, když barvy nepotřebují. Vysoce kvalitní barevný výstup poskytovaný zařízením iR 3100C/CN je srovnatelný s úspěšným zařízením a vítězem ankety BERTL pro rok 2003, plnobarevným zařízením Canon iR C3200N určeným pro podnikové kanceláře a větší pracovní skupiny. .

Komprese barevných souborů Zařízení je vybaveno funkcí komprese barevných souborů, která je využívána při odesílání e-mailem a skenování barevných dokumentů. To umožňuje komprimovat vysoce kvalitní barevné elektronické dokumenty do menších souborů před jejich distribucí v kancelářské síti a minimalizuje tak zatížení IT infrastruktury organizace. iR 3100C/CN je také vybaveno známým uživatelským rozhraním Canon, velkým barevným LCD panelem pro usnadnění navigace a snadno použitelnými ovládacími prvky.

Kompaktní zařízení Mimo to, že poskytuje cenově dostupný a kontrolovatelný barevný výstup, se zařízení nové řady Canon také vyznačují mimořádně krátkou dráhou podávání papíru, což umožňuje vytisknout první černobílou stránku za méně než 8 sekund. Navíc se zachycený papír odstraňuje z pravé strany stroje, což zmenšuje prostor potřebný k jeho instalaci a umožňuje uživatelům odesílat e-maily, skenovat, faxovat, kopírovat a tisknout ze zařízení, které je natolik kompaktní, že může být umístěno v mnoha stísněných prostorách kanceláře. .

iR3100CN, PS3 tisk, podavač, stolek, finish-sešívání, děrování a booklet ... 119.990,- Kč bez dph pronájem výše uvedené sestavy ... 4.990,- Kč/měsíc bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz