Bennex

Canon iR400

Mimořádná produktivita a výkonnost digitální technologie posunula tisk a kopírování dokumentů na zcela novou úroveň a zařízení Canon iR400, které tuto digitální technologii používá, vám zpřístupní veškerý její potenciál.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna, telefax, velké měsíční zatížení na úrovni distrubučního stroje
  • kvalitní duplexní A3 tisk s rozlišením 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • podpora oboustranného kopírování a tisku, sešívání a děrování na výstupu
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • vysoce spolehlivé a sofistikované zařízení
  • spotřební materiál za velice příjemné ceny
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Toto všestranné síťové tiskové produkční zařízení spojuje kreativní schopnosti tvorby dokumentů se širokou škálou volitelných příslušenství umožňujících kompletaci dokumentů a tisk, skenování a faxování v síti. To vše pro vaše dnešní potřeby s možností podle toho, jak se budou vaše podnikové potřeby v budoucnu měnit.

iR400 poskytuje mimořádně vysokou výkonnost a multifunkční schopnosti buď jako samostatné zařízení a stejně tak i v případě zapojení do síťového prostředí. Nezáleží na tom, zda při práci s dokumenty potřebujete tisknout, kopírovat, faxovat nebo skenovat. Zařízení iR400 můžete vždy nakonfigurovat přesně podle svých potřeb.

Méně čekání Schopnost "jednou skenovat, opakovaně tisknout" šetří váš vzácný čas. Originály jsou naskenovány velmi rychle, takže je můžete odebrat ještě před dokončením kopírovacího procesu. Rychlost zpracování tiskových úloh je také vysoká, takže neztrácíte zbytečně čas čekáním u stroje.

Vysoká rychlost Standardní duplexní výstup probíhá kontinuálně s vysokou rychlostí 40 kopií za minutu, což umožňuje zhotovovat velké množství oboustranných kopií bez snížení výkonu zařízení. Tato nová duplexní technologie zajišťuje prakticky neomezené oboustranné kopírování.

Paměťové třídění Zařízení iR400 dokáže automaticky třídit kopie uložené v paměti a ukládat je setříděné do výstupní přihrádky. Pro zajištění optimálních výsledků kopírovacího procesu je zařízení vybaveno identifikátorem (na šířku / na výšku), který je schopen eliminovat vzniklé chyby v důsledku nesprávně založeného dokumentu.

iR400, podavač originálů, PS3 tisk, aktivní podstolek, sešívací finisher ... 89.990,- Kč bez dph pronájem výše uvedené sestavy ... 3.990,- Kč/měsíc bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz