Bennex

Canon iR1600

Přejděte k digitálním technologiím nabízejícím příznivou cenu, všestrannost a výkonnost. Využijte ve své kanceláři inteligence a kompaktnosti tohoto přístroje. Tato multifunkce umí vytisknout formát A3, stejně tak jej zkopírovat. Práce s touto multifunkcí je velice jednoduchá.

Hlavní znaky produktu

  • kopírka, tiskárna formátu A3
  • kvalitní tisk s rozlišením 1200 dpi
  • nenáročný na prostor
  • kompaktní a spolehlivé zařízení
  • jednoduchá integrace do Vašeho síťového prostředí na různých platformách
  • energeticky nenáročné zařízení s okamžitým startem
  • lehce vyměnitelný spotřební materiál
  • uživatelsky příjemné ovládání přes dotykový displej

Efektivní řešení pro vás Využijte předností kompaktní digitální kopírky s příznivou cenou a vynikající kvalitou i produktivitou. Vyberte si model vstupní úrovně iR1600 pro malé pracovní skupiny nebo výkonnější model iR2000 pro vyšší objem výstupu. V obou případech budete mít prospěch z flexibilního, modulárního designu, který umožňuje snadnou konfiguraci přesně podle vašich potřeb včetně síťového tisku. Můžete dokonale využít inteligentní řešení Canon, která poskytují výkonné aplikace pro správu tiskových úloh a kompletní zúčtování zhotovených dokumentů. Ochráníte tak své investice při růstu vašeho podniku.

Zvýšení kvality obrazu Oba digitální systémy nabízejí vysoké rozlišení 1200 x 600 dpi, které zajišťuje vysokou a neměnnou kvalitu obrazu u textu i grafiky. Přidáním doplňku pro síťový tisk s technologií vyhlazování obrazu AIR zvýšíte rozlišení až na 2400 x 600 dpi. K dispozici jsou volitelné emulace Jazyka PostScript(r)a PCL, které maximalizují objem tisku a poskytují skutečně profesionální vzhled.

Produktivní doplňky Mezi inovativní a prostorově úsporné doplňky patří vestavěný finišer s funkcemi třídění a sešívání. Můžete si také objednat vnitřní dvoucestnou přihrádku, která odděluje kopie a tisky na výstupu ze stroje. Podavač ADF (automatický podavač dokumentů) hladce zvládá podávání veškerých typů originálů. Plus standardní zásoba papíru může být rozšířena až o tři zásobníky - každý na 250 listů papíru.

Integrovaná snadnost použití Přehledný, intuitivní ovládací panel zajišťuje snadné ovládání v každém režimu. Doplněk pro síťový tisk obsahuje vzdálené uživatelské rozhraní pro pracovní skupiny a poskytuje snadné ovládání všech tiskových úioh přímo od stolního počítače. Lze také doplnit pevný disk 10 GB, který umožňuje uchovávat a řadit úlohy do tiskových front při síťovém provozu a zvyšuje tak efektivitu tisku.

Řešení, které šetří čas a peníze Všestrannost digitální technologie umožňuje sdílet tiskové zdroje v odděleních mnohem efektivněji díky takovým řešením, jako je clusterové uspořádání a přesměrování tisku. Dokážete nyní díky tomu hladce zvládat tiskové potřeby pracovní skupiny ve špičce - s úsporou času a s vyšší spolehlivostí. Kompletní zúčtovací funkce pak umožňují efektivně kontrolovat náklady a optimálně rozmisťovat veškeré zdroje.

iR1600, podavač originálů, tisk, podstolek ... 25.900,- Kč bez dph
pronájem výše uvedené sestavy ... 990,- Kč/měsíc bez dph

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz