Bennex

Canon

Technické informace

Stránky byly konstruovány pro minimální rozlišení 800x600, lépe 1024x768 a vyšší Pro bezchybný chod stránky potřebují zapnutý javascript Korektní zobrazování těchto stránek bylo testováno v těchto prohlížečích: IE6, Mozilla 1.6, Firefox 1.5.0.5, Opera 9.00 V případě problémů se zobrazováním těchto stránek kontaktujte prosím autora Uveďte prosím kromě popisu problému též verzi Vašeho OS, prohlížeče a rozlišení Vašeho monitoru - bez těchto informací nelze problém řešit Použité technologie: html, css, javascript

Autorské právo

Veškerý zveřejněný obsah na této webové stránce podléhá autorskému právu ( grafická úprava, články, vyobrazení, grafiky atd. ). Pro jakékoliv užívání, které není dle autorského práva dovoleno, je nutné obstarání písemného povolení od autora. Toto se týká především rozmnožování, zpracování, překladů, uložení dat, úprav resp. reprodukce obsahu databází nebo jiných elektronických medií a systémů. Fotokopie a stahování internetových stránek se smí provádět pouze pro osobní, nikoliv pro obchodní potřebu.

Právní připomínky

V této internetové prezentaci se snažíme o správný a aktuální stav připravených informací. Přesto nemůžeme plně vyloučit chyby nebo nejasnosti. Proto nepřebíráme plnou zodpovědnost za aktuálnost, správnost, kompletnost nebo kvalitu uvedených informací. Za hmotné i nehmotné škody, které vzniknou přímo a nebo nepřímo používáním nebo nepoužíváním nabízených informací resp.za používání chybných a neúplných informací neneseme žádnou odpovědnost. Vyhrazujeme si právo, části prezentace na internetu nebo celou prezentaci bez nějakého zvláštního upozornění změnit, doplnit, vymazat nebo zveřejnění na nějakou dobu částečně či úplně zrušit.

Vyloučení zodpovědnosti

Obsah propojených případně doporučených webových stránek nepovažujeme za vlastní majetek a v případě porušení práv na těchto stránkách nepřebíráme žádnou záruku. Autor proto výslovně prohlašuje, že v okamžiku propojení neobsahovaly odpovídající webové stránky žádné ilegální obsahy. Autor nemá žádný vliv na aktuální ani na budoucí ztvárnění stejně jako na obsahy doporučených webových stránek a užitečných propojení. Platí vyloučení odpovědnosti.

Ochrana značky

Zapsané značky patří právním vlastníkům. Ostatní značky a jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Odkazy

Odkazy na tuto stránku uvítáme a až do odvolání je lze zřizovat bez výslovného povolení. Umisťování jednotlivých prvků nebo stránek do cizích rámců je povoleno s uvedením odkazu.

Jméno a logo Canon jsou chráněné obchodní značky firmy Canon Inc., Tokyo, Japan.

    Copyright © 2011 Bennex created by presne.cz